Zastanawiasz się, jak zająć swoim dzieciom czas, by wykorzystać go odrobinkę dla siebie? Albo chciałbyś, by osoba starsza w Twojej rodzinie przestała skarżyć się ma bóle mięśni i pleców? Może romantyczne spędzenie rocznicy ze swoim partnerem? Na wszystkie wymienione powyżej problemy mamy jedno rozwiązanie: jacuzzi ogrodowe.

Fenomen jacuzzi ogrodowego

Jacuzzi ogrodowe ma szereg zalet. Możesz z niego skorzystać o każdej porze roku, ciesząc się z przyjemnej temperatury wody oraz hydromasażu, nawet gdy temperatura powietrza spada poniżej zera stopni Celsjusza. Nie trzeba go składać i chować na zimę. Nie musisz szukać dodatkowego miejsca na jego przechowywanie.

Wykorzystanie gorącej wody i bąbelków przez rodzinę

Zabawa z rodziną, sesja rehabilitacyjna, czas na relaks i odprężenie… W swoim jacuzzi możesz urządzić zarówno kameralne spotkanie, jak i zapewnić młodszym członkom rodziny przyjemność latem. Ponadto, kąpiel zaskoczy Cię swoją przyjemność zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Inwestując w jacuzzi ogrodowe, będziesz miał wiele okazji by cieszyć się otaczającą Cię przyrodą pod gołym niebem, na którym błyszczy słońce lub świecą gwiazdy – wszystko zależy od Twojej oryginalności! Ludzie starsi z pewnością docenią komfort, które oferuje im jacuzzi ogrodowe, ciepła woda i muzykoterapia. Twoje dzieci również polubią bąbelkowe zabawy!

Jacuzzi ogrodowe

Ciemniejsze strony ogrodowej oferty…

Takie alternatywne rozwiązanie z pewnością ma swoje wady. Największą z nich jest cena. Najdroższym elementem ogrodowego modelu jacuzzi jest misa, której cena wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Oprócz tego, takie jacuzzi posiada także dodatkowe ulepszenia. Im ich więcej, tym cena zakupu wanny ogrodowej jest wyższa. System oczyszczania, dysze oraz większa liczba miejsc siedzących w jacuzzi także powodują wzrost ceny. Instalacja jacuzzi nie należy do prostych.

Z pewnością jacuzzi ogrodowe to ciekawa alternatywa. Przy jego instalacji jednak poszukaj zawodowca, który upora się z bogatym wyposażeniem jacuzzi.