Nie wyobrażamy sobie obecnie życia bez technologi. Nie wychodzimy z domu bez naszego smartfona, który jest naszym łącznikiem ze światem, kalkulatorem, portfelem, aparatem i notatnikiem. Także podczas jazdy samochodem używamy telefonu, np. do nawigowania. Myśl, że wybierając się w daleką podróż autem Twój telefon się rozładuje spędza Ci sen z powiek? Zainwestuj w ładowarki samochodowe Mogilno!

Podróżowanie to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do B. Także nie tylko my będziemy potrzebować naładowanego zestawu GSP czy telefonu. W czasie pandemii często nasza praca odbywa się zdalna i nasi pasażerowie wykorzystują laptopa do nadgonienia zaległych zadań. Doładowanie naszych elektronicznych sprzętów w czasie podróży jest czymś koniecznym, gdyż nie chcemy tracić czasu na postój i szukanie gniazdka.

Ładowarki samochodowe Mogilno – czy ich podłączenie do samochodu jest skomplikowane?
Ładowarkę samochodową podłącza się do gniazda zapalniczki. Ta najprostsza pozwala jedynie na podładowanie telefonu komórkowego. Bardziej zaawansowane technologicznie modele pozwalają na swobodne podładowanie kilku sprzętów naraz: laptopa, telefonu oraz innego sprzętu mobilnego. Jest to ważne, jeśli często podróżujemy ze współpasażerami.


Przetwornica samochodowa alternatywą dla ładowarki?
Przetwornica to urządzenie, które zamienia prąd stały z akumulatora samochodowego na prąd zmienny 230 V. Nie jest ona alternatywą dla ładowarek, gdyż podłącza się do niej sprzęty o większych gabarytach, takie jak suszarka, maszynka do golenia czy czajnik. Z takiego rozwiązania korzystają zazwyczaj zawodowi kierowcy.

Stacje ładowania samochodów Inowrocław
Hand holding charging electric car battery at station


Stacje ładowania – czy tam naładuje swój telefon?
Stacje ładowania samochodów Inowrocław, jak nazwa wskazuje, służą do ładowania aut elektrycznych. Szybkie stacje ładowania wykorzystują prąd stały. Ich moc może wynosić do aż 350 kW. Tempo ładowanie jest zależne od rodzaju ładowarki i pojemności akumulatora naszego samochodu. Zazwyczaj ładowanie trwa około godzinę. Na szybkich stacjach ładowania koszt za 1 kWh jest uzależniony od cennika operatora.